День Ангела Андріана або (іменини Андріана) святкує 08 вересня. Також називають другими іменами - Адря, Адя, Андріанка, Андриянка, Аді, Адді, АдріХарактеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Андріани. 08 вересня 2020 року привітати Андріану. В день ангела Андріано відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Андріані. Іменини сьогодні у Андріани.

Ім’я Адріана має багато дружніх, родинних зв’язків — Адря, Адя, Андріанка, Андриянка, Аді, Адді, Адрі, і також чимало вельми химерних форм — Адріян, Адрианн, Адрин, Адрион, Айдрин, Айдринни, Нане, Нана, Адріка, Діка, Ріана, Аріш, Янтье, Янна.

Переиначенных на місцевий діалект видів імені предостатньо — Адріаном, Едріана, Адрієн, Адріані, Адрієнн, Адрієнн, Адріано, Адриетт, Адрине, Андреа, Андріана, Андреіна, Андре, Андріса, Андра, Ейдриана.

У церковному варіанті відноситься до католицтва.

Виникнення імені пояснюється просто: воно походить від мала місце імені для чоловіків Адріан. Але все-таки є й інші тлумачення. Одне з них стверджує, що Адріана в перекладі з давньоримського вказує на місце народження — «народжена на березі Адріатичного моря».

Ще одне пояснення сходить до імені Андрій, який у минулому в календарях святих згадано у формі Адріан, при відсутності тоді жіночої форми. На Русі народ вживав ім’я в різних варіаціях — Адріян, Андріан, Андріян, Андреян, з часом дали ім’я Андрій. Версія підтверджується присутністю іноді літери «н» в імені — Андріана.

Найбільше поширення імені в жіночому роді помічено в Румунії, Іспанії, Португалії, Італії. У цих країнах дівчаткам постійно давали ім’я у своїх варіантах. При цьому розбіжність у літерах і звуках безсумнівно. Деякі мови називають імена Ріана і Нана короткими формами Адріани, хоча вони більше схожі на незалежні імена.

Характеристика імені Адріана

Названі цим ім’ям не мають можливості відзначати день ангела з причини відсутності святих тезок. Святі з таким ім’ям не значаться ні в християнських, ні в католицьких святцях.

Якщо говорити коротко, Адріани не схильні до романтики і мають твердий, але складний характер, з якими їм доводиться досить важко в подальшому житті. Адріана схожий на їжака, вона вміє йти в себе від будь-яких образ.

Жінки з таким ім’ям схильні няньчитися зі своїми амбіціями і самовпевненістю. Адріана довіряє своїм поглядам і нічиїм більше. Вона холодна і розважлива, добре логічно мислить. Чекати від неї зміни рішення під чиїм-то впливом марно. Цього навіть не варто домагатися. Носій імені цікавиться матеріальним заохоченням, так як гроші займають у її житті не останнє місце. Самовладання Адріани приходить їй на допомогу при втіленні навіть наднебезпечних витівок.

Адріана тактовна, наполеглива і діє з оглядкою. Якщо успіх справи залежить від цих сторін особистості, володарка імені обов’язково прийде до мети. Адріана підніметься на вершини акторської майстерності, проявить себе в археологічних дослідженнях, відновлення пам’яток, музейних сховищах.

Названі цим ім’ям можуть похвалитися прекрасною інтуїцією і шармом. У Адріани чіпкий розум, за його сигналами вона грає на почуттях інших з метою підпорядкування їх собі. Оточуючі розуміють, що милій посмішці носійки імені не завжди можна довіряти.

Для Адріани грає чималу роль моральна сторона справи. Зовнішність людини власниці імені не говорить ні про що. Вона завжди зразково містить житло. Адріана відрізняється гостинністю, вміє спрямувати розмову. Але витримати роль супутника життя Адріані нелегко. Обранець повинен мати велике терпіння і твердий характер.

Дівчатам з цим ім’ям притаманна впертість. Адріана не прислухається до порад, не відповідним її бажанням. У ній говорить тяга до інтриг. Завдані Адріані образи будуть відомщені, кривдникам вона не простить. Володарка імені прийде на виручку тільки тому чоловікові, який зуміє завоювати її розташування. З ним Адріана буде чесна і самовіддана.

Дружить вона з небагатьма. По-перше, Адріана переконана — не треба нікого впускати у свій світ. По-друге, носителька імені вважає, що саме небагато і гідні її дружби.