День Ангела Богдан або (іменини Богдан) святкує 20 червня. Також називають другими іменами - Богдаша, Богданчик, Бога, Богдася, Бодя, Боденька.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Богдана. 20 червня 2020 року привітати Богдана. В день ангела Богдане відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Богданові. Іменини сьогодні у Богдана.

Характеристики

Походження імені відоме, воно прийшло до нас зі старослов’янської мови,і перекладається як Божий дар. Багатьом цікаве питання, хлопчикам якої національності підходить ім’я Богдан. В даний час воно поширене в Україні, і можна сказати, що питання приналежності до будь-якої національності не грає ролі. Важливо, щоб воно подобалося батькам.

Ім’я Богдан несе в собі силу, таких дітей дуже опікують батьки, вони буквально ставлять дитину на п’єдестал, підносять його. Надмірна турбота не завжди хороша, але вона виправдана у випадках, коли у дитини слабке здоров’я. Це рідкісне ім’я привертає увагу оточуючих, звучить голосно і показує, що малюка батькам послав сам Бог.

Значення імені Богдан

Значення імені Богдан визначає пору року, коли народився малюк. Так, зимові Богданчики дуже цілеспрямовані і неординарні люди, з великим творчим потенціалом. Вони наполегливі в своїх бажаннях, і часто не розуміють, що у всьому потрібна міра. Тому часто їх дії виробляються на межі добра і зла, скромність у них межує з егоїзмом, а доброта з жорстокістю.

Богдаша, народжений навесні, більш безтурботний і самозакоханий, він імпульсивний і відрізняється легковажністю в вчинках, що часто не подобається оточуючим. Йому не вистачає серйозності і відповідальності, на це варто звернути увагу батькам.

Літні хлопчики чутливі, емоційні, ранимі, гостро реагують на невдачі і критику. Вони не переносять самотності, тому мають багато коханих і довго вибирають дружину.

Богдя, що з’явився на світ восени, суворий і розважливий, він не терпить обману і чудово розбирається в людях, бачить їх слабкості. Але в своїх цілях ніколи ці знання не використовує. Вони більше допомагають людям, використовуючи для цього всі можливості.

Характер

Хлопчики, що мають таке звучне і серйозне на перший погляд ім’я, часто ранимі і вимогливі до підтримки і уваги своїх рідних і друзів. У них прекрасні задатки лідера, але будь-яке рішення вони ретельно зважують. Дізнатися Богдана нелегко, оскільки він потайний і стриманий чоловік. Дружить з дітьми старшого віку, які його можуть захистити. Шукає у відносинах вигоду, але якщо зустріне людину, якій зможе довіряти, то легко ділиться таємницями і секретами.

Богдан, як правило, амбітний, має високі запити, марнославний і егоїстичний. Але дуже стриманий, його складно вивести з себе. Спілкується тільки з потрібними людьми, ретельно вибирає друзів. Психічно стійкий і не любить філософствувати, швидше буде діяти і домагатися свого.

Ще одна негативна риса, притаманна Богданам, лінь. Він буде щось робити тільки в тому випадку, якщо це потрібно йому. Відчувається його прохолодне ставлення до навчання і точних наук, хоча здібності у Богданчиків просто відмінні.

Любов

Богдан завжди користується успіхом у жінок, він привабливий і цікавий, вміє звабити будь-яку дівчину. Але притягує його далеко не красива зовнішність, а самостійність і душевна організація дами серця. Він не сприймає безладних зв’язків, і дуже довго, скрупульозно вибирає партнера для відносин.

Це межує з егоїстичністю, але вся увага повинна належати тільки йому. Оскільки Богдаша має близькі і довірчі відносини з матір’ю, то майбутній дружині варто задуматися про те, щоб стати для неї рідною людиною.

Для сім’ї робить все, не боїться домашньої роботи. Незважаючи на патологічні ревнощі, любить дружину, і не потерпить зради ніколи. Хоча сам не проти пошукати розради в компанії симпатичної подруги. Обожнює своїх дітей, вони ні в чому не знатимуть відмови.

Важливо звернути увагу на сумісність імен, ідеальні стосунки Богдана чекають з Вірою, Надією, Марією, Ольгою, Анастасією, Варварою, Вікторією, Оленою. Краще відмовитися від відносин з Валерією, Діною, Оксаною, Тамарою, Яною, щоб не зазнати розчарування в сімейному житті.