День Ангела Борис або (іменини Борис) святкує 06 серпня. Також називають другими іменами - Боря.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Бориса. 06 серпня 2020 року привітати Бориса. В день ангела Борисе відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Борисові. Іменини сьогодні у Бориса.

Ім’я має слов’янське походження. Можливо, це скорочення імені Борислав, в основі якого лежать слова “бор”, що означає боротьба, і “слав” – слава.

Борис із дитинства звикає до порядку й акуратності. Дбайливо ставиться до книг і речей, свій одяг ніколи не розкидає, де трапиться. У першу чергу постарається зробити уроки й виконати доручення по будинку, і тільки після цього побіжить грати на вулицю до однолітків. Дорослішаючи, Борис стає усе більш самостійним.

Він не стане посвячувати батьків у свої відносини з дівчатами, чим доставить багато занепокоєння й хвилювань. Про своє майбутнє одруження Борис повідомить у останній момент, коли приховувати це буде вже неможливо. Борис, завдяки своєму розуму й наполегливості, завжди домагається успіхів у обраній сфері діяльності й займає видне положення в суспільстві. Успіх супроводжує йому й у бізнесі. Всі життєві блага приходять до Бориса в результаті завзятої праці, без використання допомоги впливових знайомих.

Борис любить усе робити своїми руками – ремонтувати квартиру, благоустроювати свою земельну ділянку. Багато уваги приділяє своїм батькам. Любить повозитися з дітьми. Не обділяє увагою й дружину. Але на першому місці в Бориса завжди буде робота. Це необхідно враховувати дружині Бориса, щоб уникнути складностей у сімейних відносинах. У сім’ї Борис шукає спокою, місця, де він зможе набратися сил для реалізації своїх планів.

У шлюб Борис може вступати неодноразово, він легко може захопитися іншою жінкою.