День Ангела Кіндрат або (іменини Кіндрат) святкує 04 жовтня. Також називають другими іменами - Кондратик, Кондрашов, Кондратка, Кондратюшка.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Кіндрата. 04 жовтня 2020 року привітати Кіндрата. В день ангела Кіндрате відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Кіндратові. Іменини сьогодні у Кіндрата.

У перекладі із грецького це ім’я означає “широкоплечий”.

Позитивні риси імені: Кіндрата відрізняє послідовність, відданість, стійкість, впевненість у своїй правоті, прагнення до досконалості, критичний погляд на дійсність. Кіндрат рано стає самостійним, не потребує опіки, навпаки, бере на себе відповідальність за близьких і цілі Організації. Він знає собі ціну, не метушиться, не поспішає. Він вміє довести справу до кінця.

Негативне значення імені: Сюди можна віднести сарказм, бажання критикувати все і вся, незадоволеність. Кіндрат не позбавлений честолюбства, прагне утвердитися в суспільстві будь-яким способом.

Вибір професії по імені: Діяльність Кіндрата завжди носить соціальний характер. Він не позбавлений творчих здібностей, честолюбний і твердий у намірах, що дозволяє йому досягти успіху у творчості, кар’єрі, громадській діяльності. Кіндрат має здатності до ручної праці, може реалізувати себе в роботі з технікою. Його поважають у колективі за старанність, працьовитість і майстерність.

Вплив імені на бізнес: Кіндрат здатний створити міцну матеріальну основу для сімейного благополуччя, але при цьому він може пожертвувати багатьом заради суспільних Інтересів.

Вплив імені на здоров’я: У Кіндрата міцне здоров’я, гарний апетит. Потрібно лише стежити за тим, щоб харчування було раціональним, збалансованим, з малим вмістом жирів і солі.

Психологія імені: Кіндрат може постояти за себе. Не варто нав’язувати йому свою точку зору. Він цілком упевнений у собі і навряд чи змінить свої погляди. Кіндратія легко зробити своїм ворогом. Для цього потрібно лише нешанобливо висловитися про його близьких, зганьбити його ідеали, розкритикувати його діяльність. Більш всього Кіндрат поважає в людях точність, обов’язковість і простоту.

Сумісність імені: Кіндрат вірний і постійний в любові. Він намагається уникати неприємних моментів в сімейному житті, хоча нерідко затьмарює спокій критичними зауваженнями на адресу ближніх. Сприятливий союз з Аріадною, Борислава, Вандою, Клеопатрою, Мотрею, Ренатою, Степанидою, Фекла. Складні відносини вірогідні з Веронікою, Євгенією, Терезою.