День Ангела Корнилій або (іменини Корнилій) святкує 26 вересня. Також називають другими іменами - Корнило, КораХарактеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Корнилія. 26 вересня 2020 року привітати Корнилія. В день ангела Корнилію відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Корнилієві. Іменини сьогодні у Корнилія.

Значення і походження імені Корнилій: Римське родове ім’я, імовірно означає “Лучник” (від лат. Cornu, “ріг, цибуля”).

 

Таємниця імені та характер: У цьому імені переважають ґрунтовність, надійність і врівноважена м’якість. Разом з тим воно видає людину, що володіє значним, а іноді і хворобливим самолюбством. Чималу роль тут грає і образ Корнилія Чуковського, чиї прекрасні твори відомі практично кожній дитині. Втім, в юному віці наявність такого іменитого тезки в поєднанні з рідкістю і помітністю імені, може бути не тільки предметом гордості, але й приводом для глузувань і підшучування. Швидше за все, все це зробить Корнилій вельми честолюбною людиною і змусить його болісно реагувати на яку б то не було критику.

 

Нерідко в суспільстві Корнилій тримається замкнуто й насторожено, намагаючись не привертати до себе зайвої уваги. Однак з таким помітним ім’ям це навряд чи в нього вийде, що може змусити його проявляти холодність по відношенню до нав’язливих співрозмовників. Разом з тим за його зовнішньою стриманістю частенько вирують емоції і пристрасті. Буває, що навіть незначна образа потроху розростається в його душі до значних розмірів, надалі визначаючи негативне ставлення Корнилія до свого кривдника. Шкода, адже якщо вчасно порозумітися, а не тримати образу в собі, то, дивись, і не було б жодних непорозумінь надалі.

 

З іншого боку, і позитивні емоції часом досягають в душі Корнилія значної сили. У нього могутня уява і ярко виражені творчі здібності, ось тільки хворобливе самолюбство зазвичай заважає йому реалізувати свої численні таланти. Немає сумнівів, що його працьовитість і ґрунтовність могли б забезпечити йому успішну кар’єру, однак для цього йому вкрай необхідно навчитися самоіронії і стати трохи більш відкритим, пом’якшуючи непорозуміння з допомогою гумору. Це ж здатне позбавити його і від багатьох сімейних проблем.

 

Секрети спілкування: Не варто, напевно, зайве довіряти стриманості Корнилія – його пам’ять здатна дуже довго пам’ятати зло. Найбільш ж негативне ставлення у нього викликають такі людські якості, як підвищена зарозумілість, мінливість і командирські нахили. Не будьте також дуже наполегливі у своїх проханнях і в розмові постарайтеся заміняти емоції спокійною розсудливістю.