День Ангела Людмила або (іменини Людмила) святкує 29 вересня. Також називають другими іменами - Люда; Людасик; Людаша; Людка; Людмилка; Людок; Людонька; Людочка; Людуня; Людуся; Людуха; Людуша; Людушка; Люля; Люсечка; Люсик; Люсиш; Люська; Люся; Міка; Милуся; Милуша; Милушка; Миля.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Людмили. 29 вересня 2020 року привітати Людмилу. В день ангела Людмило відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Людмилі. Іменини сьогодні у Людмили.

Ім’я Людмила походить від спільнослов’янських слів «милий» і «люди» і означає «мила людям». Є жіночою формою чоловічого імені Людмил, і зараз вживаного в Болгарії.

Доля і характер

Людмила — типовий холерик. Вона вміє пристосовуватися до обставин, отримувати з них власну вигоду. Насилу переносить самотність, без спілкування впадає в депресію. Не бажає жити як всі, намагається виділитися зі свого оточення, тому вірить у свою унікальність і знає, що прийшла в цей світ з особливою метою.

Здоров’я

Спосіб життя і раціон Людмили залишають бажати кращого, але на здоров’я це практично не позначається. У неї з дитинства хороший імунітет. Самопочуття погіршується через брак сну і переживань через дрібниці. У зрілому віці через порушення циркуляції крові може розвинутися варикозне розширення вен.

Робота і хобі

Міла багато читає, займається рукоділлям, любить і вміє готувати. У вихідні дивиться улюблене кулінарне шоу.

Прагнення рятувати, бути потрібною робить Людмилу ідеальним лікарем, співробітницею служби довіри, соціальним працівником. Завдяки естетичному чуттю вона може стати прекрасною актрисою, дизайнером, модельєром. Ця жінка терпіти не може монотонну, копітку праця. Зробити успішну кар’єру Людмилі допомагають такі якості, як наполегливість і дипломатичність.

Любов і шлюб

Краса і чарівність Людмили привертають до неї безліч шанувальників, але вона вибере самого сильного, надійного, вірного, бажано без шкідливих звичок. Вдалі відносини складуться лише з тим, хто впорається з її непростим характером.

В спірному питанні Людмилу краще переконувати обґрунтованими аргументами, логікою, а не емоціями.

У сексі Людмила розкута, відкрита для експериментів. Вона не вимагає любовних зізнань і сама не поспішає дарувати серце, довгий час задовольняючись лише плотськими втіхами.

Перший шлюб рідко виявляється вдалим. Підштовхує її до заміжжя не стільки любов, скільки життєвий план, розроблений ще в дитинстві. Відносини з чоловіком поступово байдужіють, Людмила починає ставитися до нього як до сусіда по квартирі або навіть звичного предмета інтер’єру. Шлюб стає розчаруванням. З дітьми стосунки у Людмили чудові, в них все її життя.

Серед Людмил багато актрис, співачок, письменниць. Творчий підхід притаманний Люді в багатьох сферах її життя. Шарм, загадковість, непередбачуваність залучають до цієї жінки впевнених, сильних чоловіків. З нею не буває нудно.