День Ангела Марія або (іменини Марія) святкує 28 серпня. Також називають другими іменами - Маша, Марічка, Маруся, Машка, Машуля, Машенька.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Марії. 28 серпня 2020 року привітати Марію. В день ангела Маріє відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Марії. Іменини сьогодні у Марії.

походить від єврейського імені Міріам, значення імені за деякими версіями: «гірка», «бажана», «безтурботна», православна традиція перекладає ім’я як «пані».

Риси характеру:

Маша – добра, ніжна, спокійна дівчинка. У неї улюблене заняття – побути нянькою для маленьких дітей. Дуже вразлива, важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час у її характері присутні твердість, достоїнство, здатність постояти за себе. Дії її іноді носять імпульсивний характер.

Відповідально ставиться до навчання в школі й завжди старанно виконує домашні обов’язки. Однолітки цінують її за працьовитість, здатність виявити співчуття. Доросла Марія випромінює навколо себе тепло, турботу та увагу. Вона завжди готова допомогти людині, що потрапила в біду.

У шлюбі вірна, і якщо у шлюбі є діти, то відносини з чоловіком стають ще більш теплими і щирими. Марія або стає ідеальною домогосподаркою і розквітає в період материнства, або стає жінкою, яка буде завжди і всім доводити, що вона не така, якою здається.