День Ангела Наталія або (іменини Наталія) святкує 08 вересня. Також називають другими іменами - Наташенька, Натуся, Ната, Наталюшка, Наточка, Наталі, Туся, Тусенька, Таша, Ташенька, Натуня, Наталя, Натуня.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Наталії. 08 вересня 2020 року привітати Наталію. В день ангела Наталіє відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Наталії. Іменини сьогодні у Наталії.

У українську мову ім’я Наталя прийшло за часів прийняття християнства. Спочатку воно звучало, як Наталія, в даний час використовуються обидва варіанти, і на характер вплив зміна однієї букви не надає. Тому у цій статті ми розповімо, що означає ім’я Наталія.

Коротка характеристика імені
Відома версія походження імені від рідкісного чоловічого варіанту Наталій, що означає – рідна, благословенна. Можна врахувати єврейське коріння імені, В цьому випадку воно походить від чоловічого Натан, в перекладі дарований.

Хрестять дітей цим ім’ям. Протегує йому свята Наталя, яка загинула за віру разом з коханою людиною. Шанується вона як безкровна мучениця. Іменини імені залежать від року народження, до 2002 цей день – 8 вересня, а після можна вибирати з наступних дат: 11 січня, 22, 31 березня, 8, 14 вересня. Це пов’язано з тим, що в 21 столітті відбулася канонізація кількох святих з цим ім’ям. Значення імені Наталія дозволяють розкрити талісмани. Оберігає жінок Меркурій і Марс, а сприятливий знак зодіаку – Діва. Народжена під цим знаком Наташа обов’язково знайде всі якості, даровані нею – організованість, виняткову інтуїцію, практичність, цілеспрямованість. Кращий метал для власниці цього імені – срібло. Цей благородний метал дарує благополуччя, мир, чистоту, а також красномовство.

Сприятливий час року – весна, а в середу можна вирішувати всі важливі справи, в цей день буде переслідувати удача. Щасливі кольори – червоний, блакитний. Тварина-тотем – їжак, який є уособленням мудрості, дружелюбності, беззахисності. З рослин Наташі підійдуть валеріана і азалія. Валеріана дарує довголіття і здоров’я, а азалія – символ міцної сім’ї і щастя, миру і спокою в будинку.

Прикраси для Наташеньки повинні містити сапфіри, кривавики або бірюзу. Ці камені приносять удачу, сапфір дозволяє розкрити можливості, оберігає жінку і зводить з хорошими людьми. Бірюза допоможе позбутися від нічних кошмарів, знайти спокій в душі, а кровавик посилює сексуальність, підвищує настрій і підтримує волю.
Характер
Для Наташеньки моральність стоїть на першому місці, разом з тим, можна сказати, що це палка матеріалістка. Але матеріальна вигода відступає на другий план, коли мова йде про близьких людей і друзів. Проти совісті ніколи не йде, вміє радіти чужим успіхам. Це самодостатня особистість, що не боїться труднощів.

Характер в цілому досить складний, але всі негативні прояви затьмарюються її патологічною порядністю і благородством. Наталія потребує похвали, вона любить себе і не переносить критичні зауваження на свою адресу. Неконфліктна, не підтримує плітки і інтриги. Схильна до агресії, якщо щось йде не так, як вона задумала. З неприємними людьми поводиться рівно, або намагається їх не помічати.

Суб’єктивна, довіряє тільки собі. Вплинути на неї дуже складно і практично неможливо переконати, якщо Ната щось задумала. Але свою думку частіше тримає при собі, не любить порожні обіцянки. Вважає, що за свої вчинки кожен повинен відповідати сам. Володіє приголомшливою інтуїцією, яка дозволяє їй розуміти людей. Але її реакцію передбачити практично неможливо.

Молоду Наташу відрізняють прямолінійність у висловлюваннях і рішучість. Це лідер, який завойовує повагу і авторитет за всяку ціну, жадає визнання. Образливість і впертість іноді заважають жити, але терпіння у нати безмежне. У дорослому житті Натуся чарівна жінка, яка не вміє хитрувати.
Любов
Наталія володіє приголомшливою жіночою мудрістю, але про неї можна сказати, що ця людина однолюб. Вона намагається побудувати міцні відносини, відмовляючись від короткочасних не обтяжують романів. Закохуючись, часто втрачає обережність, готова цілком віддатися почуттям. Розкривається її жіночність в довірчих відносинах з чоловіком.

Натуся ніколи не образить близьку людину, завжди підтримає і допоможе. Ранні шлюби часто роблять жінок нещасними, але розлучення – це крайній випадок, на який власниці цього імені йдуть дуже неохоче. Дорослішаючи, Наталя робить вже більш усвідомлений вибір, і шлюб, укладений після 25 років, буде досить успішним.

Ната цінує в чоловіках надійність, силу, турботливість, доброту і щедрість на компліменти. Вона надзвичайно відповідально підходить до створення сім’ї, стає відмінною дружиною і матір’ю. Для неї будинок – це фортеця, де кожному знайдеться багато тепла. Наталя зробить все, щоб її сім’я була щасливою. Негласно, вона в сім’ї лідер, якого цінують всі її члени.

Туся проявляє чудеса практичності, з неї виходить хороша господиня. Для друзів завжди відкриті двері, вона всіма силами намагається створити атмосферу любові і щастя. Дуже любить побалувати своїх домочадців смачними стравами. Дітей просто обожнює, і вони завжди відповідають їй взаємністю.