День Ангела Ольга або (іменини Ольга) святкує 24 липня. Також називають другими іменами - Оля, Оленька, Олюшка, Ольгуша, Олюся, Оляша, Олечка, Ольгуня.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Ольги. 24 липня 2020 року привітати Ольгу. В день ангела Ольго відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Ользі. Іменини сьогодні у Ольги.

Коротка характеристика імені

Джерела дають різне уявлення про походження імені, в давньоскандинавському мові воно звучало як Хельга, що означає – світла, свята, мудра. Що позначає ім’я Ольга в перекладі з давньослов’янської? Вольга – сонячна, велика, значуща. Не дарма це ім’я носили дружини великих князів.

Мода на імена мінлива, але Ольга завжди користувалося популярністю. Секрет криється в таємниці імені, причому воно прижилося не тільки в Україні, але і в ряді європейських країн.

Покровителькою для жінок з цим красивим ім’ям стала княгиня Ольга, яка хрестилася як Олена. Вона в паломницькому поході відвідала чимало різних храмів і святинь, а в Царгороді нею було прийнято хрещення хрестом з животворящого дерева Господнього. Після смерті вона заповідала поховати себе за християнським звичаєм. Пізніше рівноапостольна княгиня Ольга була канонізована і зведена в ранг святих.

Протегують Ользі сова і леопард. Сова здавна вважається символом мудрості, вона надає дар ясновидіння і пророцтва. Леопард вважається символом сміливості і жорсткості, безстрашності і невразливості. Рослини для Олі – ясен і лютик. Ясень дарує можливості процвітання, здоров’я і світлий розум, а лютик знімає стрес і приносить душевну рівновагу.

Кращий талісман для Олі – бурштин. Цей жовтий дивовижний камінь є потужним оберігом, він дарує щастя, здоров’я, силу. Якщо носити амулет з бурштином, людина отримує могутню інтуїцію і заряд оптимізму. Використовується він в народній медицині. Найкраще носити камінь в оправі з золота, цей благородний метал надає такі характеристики, як розум, влада, безсмертя.

Золото необхідно передавати у спадок, так воно накопичує енергію і передає її власникові. Ще один сприятливий метал для Олечки-алюміній, він дарує легкість у відносинах і робить міцним будь-який союз.

Характер

За характером Олечки—меланхоліки, з досить нестійкою психікою, надзвичайно емоційні і схильні до нервових зривів. Мрійниці, часто знаходяться у вигаданому світі, але навіть тут керуються тільки логікою і розрахунком. Жаліти себе володарка цього імені не звикла, це відноситься і до оточуючих. Слабкості не терпить, щодо кривдників злопамятна і мстива, але вміє себе контролювати.

Незважаючи на розважливість, дуже довіряє своїй інтуїції, і вона її рідко підводить. Важливі рішення приймаються Ольгою тільки за покликом внутрішнього голосу. Відрізняють цих жінок честолюбство і гордість, зовні вони здаються дуже активними і відкритими, але всередині замкнуті. Романтичність їм не властива, свої почуття нерідко приховує навіть від самої себе.

Суперечливість характеру виражається в тому, що жінка на ім’я Оля ніколи не забуває, хто головний. Вона дізнається все, що хоче, і зупинити її на шляху до мети практично неможливо. Часто спілкується з вигідними людьми, тому що їй це потрібно, але якщо людина їй неприємна, може показати холодність.

Незважаючи на образливість, Олечка володіє природним дипломатизмом і потужним самоконтролем. Прагне бути не гірше, ніж інші, а то і перевершувати оточуючих.

Іноді стає ледачою, це стосується ситуації, коли вона домоглася бажаного. Конфліктів не любить і всіма силами намагається їх уникнути. Але часом їй складно приховати свою зарозумілість. Що коїться на душі у цієї жінки, ніхто не знає. Важко передбачити і те, що вона в наступний момент зробить.

Любов

Оленька – романтична і влюблива натура, яка віддана своєму обранцеві. Особисті стосунки не завжди складаються гладко, оскільки в будь-якому разі на першому місці у неї тверезий розрахунок. Головним каменем спотикання стає манера порівнювати чоловіків між собою. Довгий час виборча жінка не виходить заміж, шукає свій ідеал.

Їй потрібна сильна людина, незалежна і терпима, яка не стане перевиховувати близьку людину і прийме жінку з усіма її недоліками. Але не варто чекати від Олечки покірності, вона не розлучиться зі своєю незалежністю ніколи. Хоча в сім’ї ця жінка не прагне до лідерства, намагаючись знайти золоту середину.

Пізній шлюб приносить свої плоди. До цього часу володарка цього імені змінюється і стає готовою підлаштуватися. Зради переносить важко, але руйнувати сім’ю через невірність чоловіка не стане. Їй важливо матеріальне благополуччя. Як господиня, Оля економна і акуратна, веде побут твердою рукою, шанує родичів. Багато часу присвячує дітям.

Кар’єра

Для Оленьки робота – це не просто можливість заробити і реалізуватися. Це життєва необхідність і хобі в одному. Домогосподаркою ця жінка не стане, оскільки вважає за краще отримувати від життя максимум. Вона зможе знайти себе в таких професіях, як менеджер, інженер, політик. З неї вийде прекрасний керуючий працівник, справедливий і надійний.

Вершини в кар’єрі Олечку мало цікавлять, головне, на що вона звертає увагу – фінансова сторона питання. Творчі професії її не сильно приваблюють, володарка цього імені має такі сильні сторони, як аналітичний розум і самовіддача, її чекає успіх в юриспруденції, політиці, медицині.

В колективі працює спокійно, її поважають і навіть трішки побоюються. Хоча оточуючі можуть відзначити, що працювати разом з Ольгою складно, вона вимоглива не тільки до себе, але і до інших людей. Прихильності до одного місця роботи не відчуває. Якщо їй запропонують більш вигідні умови, може легко перейти в інше місце.

Ользі дещо не вистачає таких якостей, як наполегливість і впевненість у собі. Тому часто досягти висот в кар’єрі не виходить. У зв’язку з цим їй не варто починати власну справу, яка вимагає жорсткості і завзятості. На стан фінансових справ негативно позначатимуться її доброта, наївність і байдужість до цифр.