День Ангела Єлизавета або (іменини Єлизавета) святкує 18 вересня. Також називають другими іменами - Ліза, Лізавета, Ліззі, Лизок;, Лізка, Ліз.Характеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Єлизавети. 18 вересня 2020 року привітати Єлизавету. В день ангела Єлизавето відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Єлизаветі. Іменини сьогодні у Єлизавети.

Що означає ім’я Єлизавета

В імені Елизавета древньоєврейське походження. Воно перекладається як “обіцянка Богу”, “шанує Бога”. Спочатку слово вимовлялося як Елішева.

Єлизавета на роботі і в бізнесі

Ліза не прагне до кар’єрного зростання, такій дівчині важливіше, щоб її праця цінували, а результати роботи були корисними для оточуючих. Носій цього імені зможе реалізувати себе в таких професіях:

 • журналістка, кореспондент;
 • вчителька, психолог, соціальний працівник;
 • художниця, фотограф;
 • автор сценаріїв;
 • актриса, модель.

Робота, пов’язана з інноваціями, Єлизаветі не страшна — вона швидко вчиться використовувати будь-які технічні пристрої. Вона старанна і відповідальна, будь-яка справа доводить до кінця. Легко справляється з монотонною і одноманітною працею. З колегами люб’язна і відкрита, але якщо Ліза стає керівником, то перетворюється в сувору і вимогливу даму.

Така дівчина не прагне до влади, їй складно аналізувати інформацію, лідерськими якостями вона не володіє. Тому свою справу Єлизаветі буде вести складно. Якщо вона все ж вирішить відкрити власний бізнес, їй краще відразу знайти надійного партнера.

Стан здоров’я

Щитовидна залоза — головне, що може турбувати Лізу. Ця дівчина також має схильність до хвороб шлунково-кишкового тракту. Виникають і складності з обміном речовин, тому їй важливо стежити за харчуванням. Нестабільна нервова система Єлизавети може викликати зриви і навіть депресії.

Романтичні та подружні стосунки Єлизавети

За версією Бориса Хигир, Ліза непосидюча, чарівна і мила. Вона користується успіхом у представників сильної статі. Але у такої дівчини високі вимоги до чоловіків. Її обранець повинен бути:

 • інтелігентний;
 • розумний;
 • відкритий;
 • чесний;
 • скромний;
 • серйозний;
 • урівноважений.

Надмірний натиск Лізочку тільки відштовхує.

Ця дівчина надійна і вірна, того ж вона вимагає і від чоловіка. Зради прощати не стане, навіть якщо шалено любить чоловіка. Єлизавета мріє про ідеальну сім’ю як про світ, де комфортно і спокійно, де можна відпочити і набратися сил, де панують тільки любов і взаєморозуміння.

Носій цього імені спокійна і терпляча, мексиканських пристрастей від неї не варто чекати. Вона хороша господиня, уважна до чоловіка і дітей. Із задоволенням приймає гостей. Лізі важливо, щоб її сім’я ні в чому не потребувала, але при цьому вона часто відмовляється від кар’єри заради сім’ї. Тому обранець дівчини повинен бути справжнім добувачем, який зможе забезпечити свою дружину і дітей всім необхідним.

Єлизавета — одночасно активна і ніжна, енергійна і розслаблена, любляча спокій і при цьому готова зробити все задля отримання бажаного. Свої справжні почуття така дівчина відкриває тільки найближчим людям, тому багато знайомих вважають Лізу меркантильною і надмірно прагматичною особистістю. З цієї статті ви дізнались значення імені Єлизавета.