День Ангела Зиновій або (іменини Зиновій) святкує 12 листопада. Також називають другими іменами - Зеник, Зеня, ЗеньХарактеристика імені...

Короткі привітання з Днем ангела Зиновія. 12 листопада 2020 року привітати Зиновія. В день ангела Зиновію відправити смс, фото привітання. Короткі привітання Зиновієві. Іменини сьогодні у Зиновія.

Зіновій – давньогрецьке ім’я . Чи означає: живе божому.

Мають терплячим, спокійним, дуже добрим характером. Вони поступливі, люблять тварин, добре навчаються в школі. Це дуже цілеспрямовані й сумлінні люди і ніколи не обіцяють того, що не можуть зробити. Дуже віддані батькам, завжди піклуються про них. Вибирають професії артиста, лікаря, інженера, архітектора, закрійника. Хороші сім’янини, у всьому поступаються своїм дружинам, майже ніколи не сваряться. Народжуються хлопчики, більш прив’язані до батька, ніж до матері. У них ВСР теммного відданих друзів. Захоплюються живописом.

“Зимові” – складні люди, вони вперті, люблять сперечатися з будь-якого приводу, їх товаришам по службі доводиться нелегко.

“Весняні” – недовірливі й ранимі, приймають все близько до серця. Повільні в роботі, але акуратні і точні, не терплять, коли їх підганяють. Вранці люблять повалятися в ліжку. Їхнє захоплення – шахи. Люблять затівати з дітьми різні ігри, які самі придумують. Деякі женяться пізно через свою нерішучість і невпевненості.